Ідея блогу

28.10.2012

Коли я була малою, то мріяла стати художницею. Уявляла себе з мольбертом, десь серед зеленої трави, з великим пензлем, в процесі створення якоїсь неймовірно гарної картини. Іншими днями, думала, що непогано було б малювати мультики, навіть вигадувала персонажів, сюжети історій для майбутніх фільмів… Пізніше, приміряла на себе роль ілюстратора, уявляла барвисті книги, розповіді які оживуть завдяки мені.

Відтоді пройшло вже стільки часу… Багато чого змінилось: в моєму житті, сприйнятті себе, бажаннях і планах. Але знаєте, не такі вже й погані були мої дитячі мрії! :) Я й досі з трепетом ставлюсь до професії художника, досі з насолодою дивлюсь гарно намальовані мультики, обожнюю розглядати картинки талановитих ілюстраторів.

А головне – досі отримую задоволення від процесу малювання! Тільки от вперто не знаходжу для цієї справи часу, хіба покалякаю щось олівцем в записнику,час від часу… А дарма! Адже для мене малювання (як будь-який інших творчий процес) – це найкраща терапія. Ні з чим незрівнянне задоволення – бути творцем, робити щось вартісне з нічого, матеріалізовувати ідеї :)

І нехай я не стану справжнім художником, мультиплікатором чи ілюстратором, чому б не віддати належне своїй дитячій мрії, і не зробити малювання хоча б своїм постійним хоббі? :)

Саме для цього, я створюю маленький віртуальний простір, де житимуть мої малюнки. Може, вони припадуть до смаку й іншим людям, а ті, в свою чергу, додаватимуть натхнення мені – щоб не забувати про дитячу мрію і продовжувати малювати :)

п.с. Почуваюсь урочисто ..ну, як на посвяті в студенти, чи щось такого плану :) І водночас дуже невпевнено – бо хто-зна, скільки часу проживе мій малювальний бложик, і чим завершиться вся ця дитяча затія :) ..але думаю воно таки варте спроби!

п.п.с. Більше почитати про мене особисто можна на сторінках “Жовтих окулярів“.

Advertisements

3 thoughts on “Ідея блогу

  1. “але думаю воно таки варте спроби!” Однозначно, що варто! в мене трохи схожа ситуація, в дитинстві малювала, особливо любила, як тато дозволяв брати його олійні фарби :) але якось прогавилось, і тепер шкода, часто повертаюсь до того, але вічна проблема – час. тож бажаю багато наснаги тобі, може й я черпатиму її трохи з твого бложика ;)

    п.с. чим намальовані ці картинки?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s