Великий совиний секрет

А ви знаєте чого сови такі мудрі? Правильно, бо багато читають. І є в них для того спеціальне таємне читальне місце, сховане високо над хмарами від цікавих очей. Там зібрані книжки зі всіх-всюд, на всіх мовах, про всяку-всячину :)

Сови і філіни, маленькі і великі, мудрі і ще не дуже, злітаються на своє книжкове дерево і жадібно ковтають факти, хроніки, історії, рецепти, поради, формули, репортажі, секрети цього світу… :)

Малюнок присвячується моєму другу Миколці filin-у, що недавно відсвяткував день народження. Він, власне, і сам присутній на малюнку (здогадались який з них?)

п.с. Задумка малюнку була в стилі книг “Where is..?” (наприклад “Where is Wally“), коли в книжечці намальовано багато-багато різних детальок, і дітки мають шукати конкретні речі на сторінках, або рахувати к-ть якихось предметів. От наприклад спробуйте порахувати скільки сов на дереві :) Або скільки з них спить :) Або знайти на малюнку якийсь предмет (ну от, павучка, наприклад).

В мене деталей вийшло не аж так багато, але ідею ви зрозуміли :)

Advertisements

7 thoughts on “Великий совиний секрет

  1. Класнющий малюнок!!! і опис до нього внизу прекрасний, з ним набагато цікавіше розглядати роботу. і взагалі все супер! підписався на рсс :))

    • Ну то не зовсім листівка вийшла, воно формату А3 приблизно :)))
      ..та, Миколка той що з наплечником :) Всі сови прилітають на дерево, а він приходить пішки – в своїх зручних туристичних черевиках і з наплечником! :)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s